+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі зниження запасів у США.

Нафта дорожчає на тлі зниження запасів у США.

Ціни на нафту зросли в середу після зростання напередодні ввечері, оскільки галузеві дані показали зниження запасів у США за підсумками минулого тижня.

Вартість бареля березневої нафти Brent 29 грудня о 9:15 за Києвом склала $78,94 (+0,34%). Барель лютневої нафти WTI торгувався за $76,14 (+0,21%).

Обидва контракти торгуються поблизу своїх найвищих рівнів протягом місяця, чому сприяє зростання світових фондових ринків. Усі класи активів від нафти до акцій скоротили падіння з кінця листопада, коли варіант COVID-19 Omicron змусив інвесторів поспішати з розпродажем.

Дані Американського інституту нафти (API) показали, що запаси сирої нафти в США впали на 3,1 млн. бар. за тиждень, що завершився 24 грудня, що відповідає очікуванням галузевих експертів, опитаних Reuters. При цьому запаси бензину знизилися на 319 тис бар. — менше, ніж очікувалося, тоді як запаси дистилятів упали на 716 тис. бар. при прогнозному зниженні на 200 тис. бар. Щотижневі дані Управління енергетичної інформації США з’являться увечері у середу.

Ціни на «чорне золото» підтримуються тим, що три виробника нафти заявили цього місяця про форс-мажорні обставини щодо їх видобутку через проблеми з технічним обслуговуванням та закриттям родовищ.

Аналітики та джерела в компанії заявили у вівторок, що Росія навряд чи досягне травневого цільового рівня видобутку нафти через відсутність вільних виробничих потужностей, але може зробити це пізніше цього року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"