+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Brent дешевшає напередодні різдвяних канікул.

Brent дешевшає напередодні різдвяних канікул.

Ф’ючерси на нафту марки Brent зупинили 3-денне зростання на тлі слабких продажів напередодні різдвяних та новорічних свят. При цьому ринок зосередився на наступному засіданні групи ОПЕК+ та вплив варіанта Omicron на паливний попит.

У п’ятницю ринки США закрилися на різдвяні канікули.

Вартість бареля березневої нафти Brent 24 грудня на 9:25 за Києвом склала $76,52 (-0,10%). Попередні торги з північноморської еталонної суміші завершилися на рівні $76,64/бар.

Ціни на нафту відновилися минулого тижня, оскільки зменшилися побоювання з приводу впливу дуже заразного варіанта Omicron на світову економіку. Попередні дані показують, що він викликає більш легкий перебіг хвороби.

Напередодні кількість нових випадків зараження Omicron зросла у всьому світі. Експерти в галузі охорони здоров’я попереджають, що битва з новим варіантом COVID-19 ще далека від завершення, незважаючи на те, що два виробники ліків заявили, що їхні вакцини захищають від нього. І незважаючи на ознаки того, що Omicron несе менший ризик госпіталізації, кількість коронавірусних інфекцій різко зросла повсюди, де поширився Omicron, викликавши нові обмеження у багатьох країнах, включаючи Італію та Грецію.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"