+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: ринок ігнорує спалах COVID-19.

Нафта дорожчає: ринок ігнорує спалах COVID-19.

У четвер ціни на нафту зростають третій день поспіль на тлі слабшого долара та оптимізму щодо зростання світової економіки, незважаючи на те, що уряди від Австралії до Європи посилюють карантинні обмеження, щоб уповільнити поширення штаму COVID-19 Omicron.

Вартість бареля березневої нафти Brent 23 грудня на 9:10 за Києвом склала $75,33 (+0,07%). Барель лютневої нафти WTI торгувався за $72,88 (+0,16%). Попередні торги завершилися на рівні $75,28 та $72,76 відповідно.

Зростання цін напередодні було частково викликане значнішим, ніж очікувалося, скороченням запасів сирої нафти в США минулого тижня.

Слабкий долар США також підтримує нафтові ринки, оскільки робить товари дешевшими для власників інших валют. Долар упав майже до тижневого мінімуму після того, як дані в середу показали, що довіра споживачів у США в грудні покращала більше, ніж очікувалося.

Зростання цін на нафту відбулося, незважаючи на те, що багато урядів відновили ряд обмежень на переміщення, щоб уповільнити поширення варіанта Omicron. У середу 13 млн. жителям китайського міста Сіань було наказано залишатися вдома. Шотландія того ж дня запровадила обмеження на масові заходи з 26 грудня терміном до трьох тижнів, а два австралійські штати знову зробили обов’язковим використання масок на тлі нового коронавірусного спалаху.

Однак ринок не звертає уваги на потенційний вплив обмежень мобільності на попит на паливо, тому що Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК), Росія та союзники, разом іменовані групою ОПЕК+, можуть переглянути свої плани щодо збільшення постачання нафти на 400 тис. бар. /добу. в січні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"