+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У США розпочалася підготовка до другого раунду продажу резервної нафти.

У США розпочалася підготовка до другого раунду продажу резервної нафти.

У Сполучених Штатах розпочалася підготовка до другого раунду випуску сировини зі стратегічного нафтового запасу (SPR). Цей крок Білий дім робить для охолодження світових цін на «чорне золото» та палива на АЗС США. Заявки на придбання нафти зі стратегічного резерву мають бути подані до 4 січня – першого робочого дня року, пише worldoil.

Міністерство енергетики США виставляє на продаж чергові 18 млн бар. високосірчастої нафти, що зберігається в печерах у Техасі та Луїзіані. Відповідний тендер завершується 4 січня, а постачання сировини здійснюватиметься у період з 1 лютого до 31 березня, йдеться у повідомленні, розміщеному на веб-сайті відомства.

З кінця жовтня, коли президент Джо Байден та його команда вперше заговорили про те, що вони розглядають різні інструменти зниження цін на паливо, нафтові ф’ючерси впали приблизно на 15%. Нафта подешевшала ще більше після того, як наприкінці листопада з’явилися перші повідомлення про COVID-Omicron.

У рамках сировинної кредитної програми було запропоновано 32 млн бар. високосірчистої нафти із SPR. З цього обсягу лише 4,8 млн бар. було передано Exxon Mobil Corp.

В останньому тендері Міністерство енергетики пропонує продавати запаси з печер у Біг-Хілл та Брайан-Маунд у Техасі, а також у Вест-Хекберрі та Байу-Чокто у Луїзіані.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"