+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни падають готуючись до зими.

Ціни падають готуючись до зими.

Надлишкові запаси й сезонне зниження споживання тиснуть на паливні ціни, які можуть продовжити зниження через очікувані холоди. Дрібногуртові партії дизельного пального здешевшали за тиждень на 62 коп./л (-2,41%), бензини – на 21 коп./л (-0,76%), інформує Консалтингова група «А-95».

На зовнішніх ринках спостерігалася висока волатильність, але в результаті котирування нафти не змінилися, залишившись на позначці $74/бар.. І хоч попит на нафтопродукти у світі перебуває на рекордно високому рівні, побоювання з приводу хвилі поширення «омікрону» також дають себе знати.

Гуртовий ринок України обрав тренд на зниження. За словами трейдерів, це викликано, по-перше, високими запасами, по-друге, помітним зниженням попиту, що розпочалося на початку грудня. Наявність надлишкового ресурсу призвела до появи у продажу великогуртових партій дизпального, чого ринок не бачив з вересня.

«При стабільності на зовнішніх ринках основний фокус на внутрішніх проблемах, а тут ми увійшли в період низького попиту, який змушує знижувати цінники, щоб не залишитися з великим запасом на період затяжних свят», – коментує один із учасників ринку.

Також ринок уважно стежить за розвитком подій навколо нафтопродуктопроводу «Прикарпатзахідтранс». Трейдери побоюються, що запуск труби й надмірні обсяги продукту можуть повернути той час, коли гуртова торгівля була винятково неприбутковою.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"