+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укртранснафта» шукає постачальника ДП «трубою».

«Укртранснафта» шукає постачальника ДП «трубою».

АТ «Укртранснафта» повідомило про пошук потенційних замовників послуг на транспортування магістральним нафтопродуктопроводом «Самара–Західний напрямок» (СЗН). Про це йдеться в оголошенні, опублікованому на сайті компанії.

Відповідно до нього, основною вимогою до потенційних замовників послуг є гарантування наявності в їх власності технологічного обсягу нафтопродукту 70-140 тис. тонн (в залежності від маршруту транспортування), який буде повернено після закінчення строку дії договору про транспортування протягом 1-3 місяців або викуплено компанією для власних потреб.

У компанії також назвали п’ять критеріїв, відповідно до яких будуть відбирати пропозиції потенційних замовників:

  • гарантування замовлення на транспортування щонайменше на рік на умовах «качай або плати»;
  • гарантування транспортування не менше ніж 100 тис. тонн нафтопродуктів на місяць (1,2 млн. тонн на рік);
  • гарантування оплати послуг за умов 100% передоплати вартості транспортування;
  • зобов’язання замовника щодо страхування ризиків втрати прийнятих на транспортування нафтопродуктів внаслідок пошкодження нафтопродуктопроводу;
  • розкриття повної інформації щодо кінцевих бенефіціарів для аналізу можливого застосування до нього або пов’язаних із ним осіб обмежувальних заходів (санкцій) ООН, ЄС чи США.

Тарифи на транспортування нафтопродуктів територією України, за умови відповідності замовника цим критеріям, за маршрутами транспортування становитимуть: Заявки від потенційних постачальників пального на його транспортування приймаються до 30 грудня 2021 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"