+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: інвестори прогнозують обмежений вплив Omicron на попит.

Нафта дорожчає: інвестори прогнозують обмежений вплив Omicron на попит.

Нафта почала тиждень із зростання цін. Апетит інвесторів покращився на тлі даних про те, що COVID-Omicron, схоже, не викликає серйозного захворювання і, ймовірно здійснить лише обмеженний вплив на світовий попит на паливо.

Вартість барелю лютневої нафти Brent 13 грудня на 9:25 за Києвом склала $76,34 (+1,58%) Барель січневої нафти WTI торгувався за $72,72 (+1,47%).

Обидва еталонні сорти показали зростання приблизно на 8% минулого тижня, що є першим приростом за сім тижнів. Це компенсувало більше половини втрат, які зазнали з того часу, як заголовки про варіант Omicron вперше з’явилися 25 листопада.

Як заявили в п’ятницю органи охорони здоров’я Великобританії, бустерні дози вакцин від COVID-19 значною мірою відновлюють захист від легких захворювань, які викликають варіант Omicron.

Інвестори уважно стежать за Організацією країн-експортерів нафти та її союзниками, групою, відомою як ОПЕК+, яка проведе чергову зустріч 4 січня. На початку цього місяця вони домовилися дотримуватись раніше схваленої політики щомісячного збільшення видобутку нафти.

Згідно з очікуваннями міністра нафти Іраку, ОПЕК+ на своєму наступному засіданні збереже поточну політику поступового щомісячного збільшення поставок на 400 тис. бар./добу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"