+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафтотрейдери роблять ставку на можливу заборону експорту нафти із США.

Нафтотрейдери роблять ставку на можливу заборону експорту нафти із США.

Нафтові трейдери скуповують опціонні контракти, які виплачуватимуться, якщо американські ф’ючерси на нафту впадуть проти міжнародного еталонного Brent. На думку низки експертів, це сигнал того, що адміністрація Байдена може знову втрутитися у функціонування ринку, щоб знизити ціни на нафту, пише worldoil.

Деякі трейдери зробили ставку на невелику ймовірність того, що знижка WTI до Brent наступного року перевищить $10/бар. у Пермському басейні.

У вівторок дисконт WTI/Brent складав близько $3,60/бар.

Ринок нафти залишається нестабільним, оскільки найбільші країни-імпортери в листопаді зробили безпрецедентний крок і вирішили вивільнити частину нафти зі своїх надзвичайних запасів. Постійна увага адміністрації Байдена до зниження цін на бензин спонукала деяких трейдерів купувати контракти, за якими можна було б отримувати виплату на випадок, якщо Білий дім зробить подальші кроки, такі як обмеження або зупинення експорту сирої нафти.

Навіть якщо різниця між еталонними контрактами – ключовим показником ціноутворення на імпорт та експорт – не збільшиться до $10, за опціонами все одно виплачуватиметься невелика сума. Крім того, такі ставки діють як захист для фізичних торговців, які можуть втратити мільйони доларів за вантаж, який буде заборонено вивозити за межі США.

Обсяг опціонних угод постійно збільшувався протягом минулого тижня. З минулого вівторка з рук до рук перейшли 11,25 млн бар. сирої нафти. При цьому було відкрито нові позиції на 10,1 млн бар. зі ставкою на ймовірність того, що премія на нафту марки Brent до ф’ючерсів на нафту марки West Texas Intermediate наступного року перевищить $10/бар.

Більшість трейдерів вважають, що повна заборона на експорт нафти з США малоймовірна, що робить торгівлю схожою на купівлю лотерейного квитка. Зупинка експорту призведе до затримки більшої кількості нафти в США та чинитиме тиск на внутрішні ціни, оскільки місцеві нафтопереробні заводи не розраховані на ефективну переробку тієї легкої сирої нафти, яка виробляється на внутрішньому ринку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"