+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту знижуються: інвестори чекають висновків щодо Omicron.

Ціни на нафту знижуються: інвестори чекають висновків щодо Omicron.

У середу ціни на нафту знизилися, зробивши перепочинок після двох днів зростання. Інвестори очікують оцінки повного впливу COVID-Omicron на світову економіку та паливний сектор, а також ефективності існуючих вакцин проти нового варіанту коронавірусу.

Вартість бареля лютневої нафти Brent 8 грудня о 9:05 за Києвом склала $75,16 (-0,37%). Барель січневої нафти WTI торгувався за $71,65 (-0,56%).

Ціни на нафту на початку цього тижня відновилися на тлі оптимізму, що зростає, щодо того, що новий варіант Omicron не завдасть серйозних економічних збитків. Однак для визначення цінової динаміки на короткострокову перспективу учасникам ринку необхідні остаточні дані про основні характеристики Omіcron.

Варіант Omicron може мати меншу сприйнятливість від двох доз вакцини Pfizer/BioNTech, повідомив у вівторок керівник дослідницької лабораторії Африканського науково-дослідного інституту охорони здоров’я у ПАР. У той же час британський виробник ліків GSK напередодні заявив, що його терапія проти COVID-19 на основі антитіл із американським партнером Vir Biotechnology ефективна проти всіх мутацій варіанта Omicron.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"