+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У «Білоруснафті» заявили, що санкції ЄС не торкнуться її українських і російських партнерів.

У «Білоруснафті» заявили, що санкції ЄС не торкнуться її українських і російських партнерів.

Обмежувальні заходи Європейського Союзу щодо РУП «ВО «Білоруснафта» не позначаться на його українських і російських партнерах. Про це йдеться в офіційному коментарі «Білоруснафти».

Зазначається, що в обмежувальній політиці ЄС відсутній інструмент «вторинних» санкцій, який застосовують США. Це означає, що санкції ЄС не можуть автоматично застосовуватися до осіб, які перебувають поза юрисдикцією ЄС, за співпрацю з компаніями й фізичними особами, які перебувають під санкціями ЄС.

Крім того, у білоруській компанії заявляють, що також повністю легальному виконанню (в т.ч. без блокування платежів) підлягають контракти, укладені до набуття чинності санкційними обмеженнями щодо «Білоруснафти» (до 2 грудня 2021 р.).

«Таким чином, співпраця компаній, які перебувають поза юрисдикцією Євросоюзу, з РУП «ВО «Білоруснафта» не забороняється і не тягне за собою автоматичного накладання санкцій ЄС», — йдеться в коментарі.

Тим часом в опублікованому на Facebook-сторінці директора компанії «Газтрон Україна» Владислава Колодяжного повідомленні OTP Bank для його партнерів йдеться, що Deutsche Bank припиняє проведення платежів у доларах США і євро з контрагентами, країною походження яких є Республіка Білорусь.

«Просимо вас урахувати цю інформацію під час укладання нових зовнішньоекономічних договорів і внесення змін до чинних», — йдеться у повідомленні OTP Bank.

Як відомо, 2 грудня Європейський Союз затвердив п’ятий пакет санкцій щодо білоруського режиму за сприяння незаконному перетину зовнішніх кордонів держави-члена ЄС. Серед 11 підсанкційних підприємств опинилося ВО «Білоруснафта», головний офіс якого розташовано у Гомелі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"