+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта швидко стає дорожче на тлі збільшення цін Саудівською Аравією.

Нафта швидко стає дорожче на тлі збільшення цін Саудівською Аравією.

У понеділок ціни на нафту зросли більш ніж $ 1 на барель. Після того як найбільший експортер – Саудівська Аравія – підвищила ціни на сировину, продану в Азію та Сполучені Штати. Крім того, непрямі переговори між Іраном та Сполученими Штатами про відновлення ядерної операції 2015 року зайшли в глухий кут.

Вартість лютневого бареля Брент на 6 грудня до 9:00 у Києві склала 71,53 долара (+ 2,36%). Barrel January WTI торгував $ 68 (+ 2,63%). Попередня торгівля закінчилася 69,88 до 66,8 дол. США, відповідно.

У неділю Саудівська Аравія підвищила на $0,80 по відношенню до минулого місяця офіційні відпускні ціни (OSP) на всі сорти сирої нафти, що продаються в Азію та США. Ер-Ріяд пішов на цей крок усупереч схваленому минулого тижня групою ОПЕК+ рішенню збільшити січневі постачання на 400 тис. бар./добу. (б/д).

Ціни також були підтримані погіршенням перспектив зростання іранського експорту нафти після того, як минулого тижня було перервано непрямі американо-іранські переговори щодо реанімації ядерної угоди з Іраном 2015 р. У п’ятницю європейські офіційні особи висловили тривогу у зв’язку з жорсткими вимогами нового уряду. Очікується, що переговори відновляться у середині цього тижня.

Незважаючи на заплановане збільшення постачання, загальний обсяг видобутку в Росії не змінився, оскільки її основні виробники, ймовірно, зіштовхнулися з технічними труднощами зі збільшенням виробництва відповідно до поточної угоди, наголошується в записці.

Обидва зразки відновилися після падіння минулого тижня. Воно було викликане побоюваннями, що новий варіант коронавірусу Omicron може вплинути на глобальне економічне зростання та попит на пальне.

Ознакою того, що пандемічна ситуація, що постійно змінюється, негативно впливає на нафтовий ринок, стала заява глави Міжнародного валютного фонду про ймовірне зниження глобальним кредитором своїх прогнозів щодо глобального економічного зростання через COVID-Omicron. Станом на неділю цей варіант коронавірусу поширився приблизно на третину американських штатів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"