+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Новак пояснив несподіване рішення ОПЕК +.

Новак пояснив несподіване рішення ОПЕК +.

Альянс найбільших нафтових країн OPEC +, який не включає США та Норвегію, продовжує виробляти нафту у меншому обсязі, ніж до пандемії. Загальний рівень операції OPEC + до більш повільного зростання виробництва в жовтні склав 116%.

Комерційні запаси нафти у світі при 174 млн. барелів нижче середнього рівня за 5 років, повідомив заступник прем’єр-міністра РФ Олександр Новак.

Міністри країн ОПЕК + сьогодні оголосили результати засідання: раніше затверджений план відновлення нафтового виробництва 400 тисяч барелів на добу. Очікувалося, що ОПЕК + змінить план і зменшить збільшення виробництва після рішення США, вивільнити нафту з резервів та нової версії COVID-19.

У ОПЕК + стурбовані відсутністю нафти на ринку. “Ми бачимо, що запаси знизилися на рівень нижче середнього п’ятирічного значення до 174 мільйонів барелів”, – сказав екс-міністр енергетики Російської Федерації.

Ринок обговорює зростання пандемії через “Омікрон” – новий варіант коронавірусу, який може обрушити ціни та видобуток до катастрофічно низького рівня для світової економіки, глобальної енергії, як це було навесні 2020 року. Але OPEC + не бачить загрози “в Омікрон”.

“В даний час ми, безумовно, не маємо жодних цільових показників, щоб змінити раніше прийняті рішення”, – сказав Новак.

Ціни на нафту скоротилися на 8% ближче до закінчення зустрічі Альянсу, а після оголошення рішення ОПЕК + європейська марка Брент торгівалася по 65,5 долара впавши з позначки 71 долар до початок зустрічі OPEC +. Але після коментарів учасників зустрічі OPEC + скоро ціни на нафту відновили зростання та перейшли до збільшення на 1,5% до закриття попередньої торгової сесії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"