+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Не вибрані членами ОПЕК + квоти видобутку можуть перерозподілити на користь інших учасників угоди.

Не вибрані членами ОПЕК + квоти видобутку можуть перерозподілити на користь інших учасників угоди.

Сукупний обсяг видобутку нафти країнами ОПЕК в листопаді склав 27,74 млн б / д – на 220 тис. б / д більше, ніж в жовтні, але менше, ніж додатковий обсяг в 254 тис. б / д, узгоджений учасниками угодою ОПЕК +. Про це пише oilcapital.

Напередодні запланованої на цей тиждень міністерської зустрічі ОПЕК + ці дані, опубліковані Reuters, нагадали про брак виробничих потужностей у деяких учасників угоди. У зв’язку з появою коронавірусного штаму Omicron ряд аналітиків вже висувають припущення, що ОПЕК + може відмовитися від чергового збільшення видобутку на 400 тис. б / д в січні відповідно до раніше затвердженого плану.

«Тиск на ОПЕК + зростає», – заявив Reuters Карстен Фріч, аналітик німецького Commerzbank. На його думку, збільшення видобутку ще на 400 тис. б / д в січні буде «практично неймовірним з урахуванням останніх подій на ринку».

Проблеми з видобутком у деяких учасників ОПЕК, перш за все африканських, можуть бути вирішені шляхом перерозподілу квот на користь інших учасників угоди. У листопаді найбільший приріст нафтовидобутку показали Саудівська Аравія і Ірак. Пропозицію збільшили також Кувейт, ОАЕ і Алжир.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"