+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту падають після заяви глави фармкомпанії Moderna.

Ціни на нафту падають після заяви глави фармкомпанії Moderna.

Ціни на нафту знизилися, упавши разом з фінансовими ринками, після того, як повідомлення в ЗМІ поставило під сумнів ефективність антікоронавірусної вакцини проти штаму COVID Omicron.

Вартість бареля лютневої нафти Brent 30 листопада на 9:05 за Києвом склала $ 70,62 (-3,55%). Барель січневої нафти WTI торгувався по $ 67,62 (-3,33%).

Глава фармакологічної компанії Moderna розповів виданню Financial Times, що вакцини від COVID-19 навряд чи будуть настільки ж ефективні проти штаму Omicron, як проти варіанту Delta.

У минулу п’ятницю нафта впала приблизно на 12% разом з іншими ринками через побоювання, що сильно мутований штам Omicron викличе нові карантинні обмеження і підірве зростання світової економіки. Це завдасть шкоди попиту на сиру нафту.

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила напередодні, що Omicron таїть в собі дуже високий ризик нового пандемічного сплеску. У зв’язку з цим кілька країн посилили обмеження на поїздки. Поки неясно, наскільки серйозний новий варіант і чи зможе він протистояти існуючим вакцинам.

У зв’язку з туманними перспективами попиту зростають очікування того, що Організація країн-експортерів нафти, Росія і їх союзники, разом іменовані ОПЕК +, призупинять плани по збільшенню пропозиції на 400 тис. бар. / добу. в січні.

«Ми думаємо, що група схилиться до припинення зростання видобутку в світлі варіанту Omicron і випуску нафтових запасів основними споживачами нафти», – йдеться в записці сировинного аналітика Commonwealth Bank Вівека Дхара.

Усередині ОПЕК + вже зростав тиск з метою переглянути свій план поставок після того, як минулого тижня Сполучені Штати та інші великі країни-споживачі нафти випустили запаси нафти для приборкання різкого зростання цін.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"