+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + відклала дві зустрічі.

ОПЕК + відклала дві зустрічі.

ОПЕК + відклала дві зустрічі на кілька днів для оцінки впливу нового штаму COVID-19 «омікрон» на ринок після різкого падіння ціни на нафту в п’ятницю, передає агентство Блумберг з посиланням на джерела.

«ОПЕК + переносить дві технічні зустрічі на більш пізні дати на тижні після нафтового краху минулої п’ятниці, щоб дати своїм комітетам більше часу для оцінки впливу нового штаму коронавірусу», – йдеться в повідомленні агентства.

Так, за даними неназваних делегатів з ряду країн-членів об’єднання, засідання технічного комітету експертів ОПЕК +, яке повинно було відбутися в понеділок, пройде в середу. При цьому засідання Спільного міністерського моніторингового комітету має пройти в четвер, а не у вівторок, зазначає агентство.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреного засідання прийняла рішення класифікувати новий варіант коронавірусу, виявлений в ПАР, як зухвалий неспокій. Новий штам – B.1.1.529 – ВООЗ назвала грецькою буквою «омікрон». Голова Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульріх Монтгомері висловив стурбованість, що новий штам коронавірусу «омікрон» за своєю небезпекою може стати порівнянним з вірусом Ебола і таким же заразним, як штам «дельта».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"