+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта торгується різноспрямовано: ринок чекає відповіді ОПЕК +.

Нафта торгується різноспрямовано: ринок чекає відповіді ОПЕК +.

У четвер ціни на нафту практично не змінилися. Інвестори чекають, як великі виробники відреагують на екстрений випуск сировини із стратегічних нафтових запасів (SPR).

Вартість бареля січневої нафти Brent 25 листопада на 9:22 за Києвом склала $ 82,40 (+ 0,18%). Барель січневої нафти WTI торгувався по $ 78,33 (-0,08%).

Всі погляди зараз прикуті до наміченого на 2 грудня міністерському саміту ОПЕК +, на якому буде обговорюватися ситуація на ринку та виробнича політика групи. Три джерела повідомили Reuters, що ОПЕК + не обговорює припинення збільшення видобутку нафти, незважаючи на рішення США, Японії, Індії та інших країн про вивільнення аварійних запасів нафти.

Високі ціни на нафту погіршили інфляційні побоювання. За словами аналітиків Goldman Sachs, скоординоване вивільнення з державних запасів нафти на чолі з США може додати до глобальної пропозиції від 70 до 80 млн бар. сирої нафти.

Аналітики заявили, що опубліковані в середу дані Управління енергетичної інформації (EIA) показали, що запаси бензину і дистилятів у США впали більше, ніж очікувалося, навіть незважаючи на те, що запаси сирої нафти виросли. Це говорить про те, що ринку потрібно більше нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"