+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає через плани по вивільненню стратегічних запасів.

Нафта дешевшає через плани по вивільненню стратегічних запасів.

Ціни на нафту впали у вівторок, скасувавши зростання, досягнуте на попередній сесії. Тиск на ціни зробили чутки про те, що США, Японія та Індія розкриють стратегічні нафтові запаси (SPR) для стримування цін, незважаючи на загрозу падіння попиту через спалах коронавірусу в Європі.
Вартість бареля січневої нафти Brent 23 листопада на 9:35 за Києвом склала $ 70,08 (-0,78%). Барель січневої нафти WTI торгувався по $ 75,92 (-1,08%).
Очікується, що Сполучені Штати оголосять про кредит сирої нафти з SPR у вівторок в рамках плану, який вони узгодили з основними азіатськими споживачами енергії по зниженню цін на енергоносії, повідомило обізнане джерело в адміністрації Байдена.
Brent і WTI подорожчали на 1% в понеділок на повідомленнях про те, що Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК), Росія і їх союзники, разом іменовані ОПЕК +, можуть скорегувати в бік зменшення свій план по збільшенню видобутку нафти, якщо великі країни- споживачі звільнять нафту зі своїх запасів або якщо пандемія знизить попит.

Говорячи про те, що скоординований випуск нафти зміг знизити ціни нижче $ 80 / бар., а фактичний випуск нафти, як очікується, зробить лише тимчасовий вплив, аналітики звертають свою увагу на потенційний удар по попиту в результаті четвертої хвилі COVID-19 в Європі і США.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"