+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту залишаються під тиском очікуваного вивільнення сировини з SPR.

Ціни на нафту залишаються під тиском очікуваного вивільнення сировини з SPR.

У понеділок ціни на нафту відскочили від 7-тижневих мінімумів, але залишилися під тиском після того, як Японія заявила про можливе вивільнення сировини з стратегічного нафтового запасу (SPR). Додатковий тиск зробило погіршення ситуації з COVID-19 в Європі, що викликало побоювання як з приводу надмірної пропозиції, так і слабкий попит.

Вартість бареля січневої нафти Brent 22 листопада на 9:20 за Києвом склала $ 78,69 (-0,25%). Барель січневої нафти WTI торгувався по $ 75,84 (-0,13%).

Ринок перебуває в деякому русі, оскільки можливий випуск сировини з SPR ще не повністю враховано, сказав нафтотрейдер з Сінгапуру.

Тим часом, Білий дім у п’ятницю знову зажадав від групи виробників ОПЕК підтримувати адекватні світові поставки через кілька днів після переговорів США з деякими з найбільших економік світу з приводу можливого вивільнення нафти зі стратегічних запасів для стримування високих цін на енергоносії.

Комбінований випуск SPR може становити від 100 до 120 млн бар. або навіть більше, відзначається в аналітичній записці Citi від 19 листопада. За оцінками банку, цей обсяг включає в себе від 45 до 60 млн бар. з США, близько 30 млн бар. з Китаю, 5 млн бар. з Індії і по 10 млн бар. – з Японії та Південної Кореї.

Тиск на ціни було посилено чутками про можливе відновлення карантину в Європі, оскільки число випадків COVID-19 знову зростає. У п’ятницю Німеччина попередила, що може знадобитися повна ізоляція після того, як Австрія заявила, що знову введе суворі заходи для боротьби зі зростаючим числом інфекцій.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"