+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Прокуратура виявила підпільний міні-НПЗ в Харківській області.

Прокуратура виявила підпільний міні-НПЗ в Харківській області.

У Харківській області припинена діяльність угруповання, яке організувало виробництво низькоякісного бензину і продаж готової продукції під виглядом Євро-95. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Харківської обласної прокуратури.

Відзначається, що для виробництва контрафактних нафтопродуктів в промислових масштабах організатори злочинного бізнесу облаштували на території приватної нафтобази в Дергачах Харківської області підпільний міні-завод.

«Під виглядом розчинника на підставі фальсифікованих бухгалтерських документів ділки незаконно купували у нафтохімічних компаній низькоякісну сировину, в яку додавали хімічні присадки для штучного підвищення октанового числа», – йдеться в повідомленні.

Отримана таким чином продукція продавалася під виглядом бензину Євро-95 на АЗС в Харківській області, а також державним і комунальним підприємствам.

За даними правоохоронців, члени угруповання вступили в змову з одним із власників АЗС в Харкові і області, який купував неякісне паливо для подальшого продажу за завищеною вартістю.

В ході обшуків за місцем знаходження підпільного міні-заводу, АЗС, транспортних засобів і за місцем проживання фігурантів були виявлено та вилучено понад 7,6 тонн паливно-мастильних матеріалів, чорнові записи, фінансово-господарська документація, кошти в різній валюті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"