+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Не всі автовиробники готові підписати угоду по нульових викидах.

Не всі автовиробники готові підписати угоду по нульових викидах.

Найбільші світові автовиробники, а також влада США і Китаю не готові підтримати глобальну угоду про зниження викидів парникових газів до нуля до 2040 р. Про це передає «Інтерфакс-Україна» з посиланням на газету Financial Times (FT).

Угода, яка має бути оприлюдненою в ході кліматичної конференції ООН COP26, передбачає, що автовиробники візьмуть на себе зобов’язання щоб до 2040 року всі автомобілі, які вони реалізують мали нульові викиди. Досягнення цієї мети в розвинених країнах планується до 2035 р.

Угода передбачає і те, що зобов’язання щодо сприяння досягненню поставлених цілей візьмуть на себе влади держав і окремих міст, а також інвестори.

Німецький автовиробник Volkswagen AG (VW) вже заявив, що не підтримає угоду. Toyota Motor Corp., за даними джерел FT, продовжує обговорювати його, але навряд чи підпишеться під глобальними обіцянками. Volkswagen і Toyota є найбільшими автовиробниками в світі.

BMW AG також натякнула, що не підтримає глобальну угоду, заявивши про «збереження суттєвої невизначеності щодо розвитку інфраструктури, необхідної для повного переходу на автомобілі з нульовим рівнем викидів», а також серйозного розходження ситуації на окремих ринках.

Представники Великобританії повідомили FT, що Німеччина, Китай і США поки не підписали угоду, і це, ймовірно, є однією з причин, по якій окремі автовиробники відмовляються брати на себе такі серйозні зобов’язання.

Жоден з автовиробників не проти скорочення викидів, але у кожного є свої побоювання, кажуть джерела газети.

Volkswagen, зокрема, говорить про те, що Китай в недостатній мірі прихильний скороченню вугільної генерації. КНР є одним з найбільших в світі ринків електромобілів, проте значна частка виробленої в країні електроенергії припадає на вугільні електростанції.

Тим часом в керівництві Toyota вважають, що у країн Африки та Латинської Америки може зайняти тривалий час повний перехід до використання електромобілів, відзначають джерела FT.

Ford Motor Co., General Motors Corp. (GM), Daimler AG і Volvo Cars AB, як очікується, підтримають угоду. GM вже давно взяла на себе зобов’язання продавати автомобілі тільки з нульовим рівнем викидів до 2035 року, а Volvo планує електрифікувати всю лінійку автомобілів до 2030 р.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"