+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Сенатори-демократи запропонували Байдену заборонити експорт нафти з США.

Сенатори-демократи запропонували Байдену заборонити експорт нафти з США.

У понеділок група сенаторів-демократів закликала президента США Джо Байдена посилити боротьбу з високими цінами на бензин. Як інструмент для вирішення цієї проблеми запропоновано розкрити надзвичайні запаси нафти і / або заборонити експорт американської нафти, передає CNN Business.
 У своєму листі сенатори Елізабет Уоррен, Шеррод Браун, Джек Рід і ін. попередили, що семирічний максимум цін на бензин «став надмірним тягарем для сімей і малих підприємств, які намагаються звести кінці з кінцями».

«У світлі цих нагальних проблем ми просимо вас розглянути всі наявні у вашому розпорядженні інструменти для зниження цін на бензин в США. Вони включають в себе постачання на ринок сировини з стратегічного нафтового резерву (SPR) і заборона на експорт сирої нафти», - написали законодавці.

За даними Американської автомобільної асоціації (AAA), в понеділок середня ціна на бензин по країні виросла до $ 3,42 за галон у порівнянні з $ 2,11 роком раніше.

Галузеві експерти скептично ставляться до того, що використання SPR завдасть тривалий удар за цінами на бензин, і попереджають, що заборона на експорт нафти може мати неприємні наслідки для американських споживачів.

Демократи заявили, що поділяють побоювання адміністрації Байдена з приводу того, що рішення ОПЕК і союзників картелю «цілеспрямовано маніпулювати цінами на бензин шляхом обмеження поставок, а також вибір вітчизняних орендарів і виробників на користь продовження експорту американської нафти загрожує встановленням рекордно високих цін на всі види палива».

«Подальший експорт нафти з США і відмова про постачання за кордон можуть мати руйнівні наслідки для багатьох в нашій країні», - підкреслюється в листі сенаторів-демократів.

Деякі аналітики стверджують, що заборона на експорт нафти з США рикошетом вдарить по американським водіям. Проблема в тому, що нафта - це глобальний товар, а ціни на бензин в США встановлюються згідно з котируваннями нафти Brent. Якщо світ раптово втратить доступ до американського «чорного золота», ціни на Brent, ймовірно, виростуть через зниження світового пропозиції. Тим часом, нафтопереробним підприємствам США потрібен доступ до іноземної нафти для виробництва бензину, авіагасу і дизельного палива. Вони не можуть покладатися тільки на американську нафту. Ось чому в минулому місяці Goldman Sachs повідомив клієнтам, що заборона на експорт, ймовірно, буде «контрпродуктивним» і, швидше за все, зробить «бичачий вплив» на роздрібні ціни на паливо.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"