+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафтова спрага. Чому за нафту заплатять удвічі більше, ніж зараз.

Нафтова спрага. Чому за нафту заплатять удвічі більше, ніж зараз.

Bank of America - один з провідних інвестиційних банків світу - передрікає різке подорожчання нафти в першій половині наступного року в наслідок зростаючого попиту на нафтопродукти.

Попит на нафту в світі наближається або вже досяг рівня, який існував до пандемії коронавірусу. На ринку утворився дефіцит пропозиції. ОПЕК + не має наміру різко збільшувати видобуток незважаючи на вимоги Вашингтона. Bank of America прогнозує, що ціна на еталонний сорт Brent досягне $ 120 / барр. до кінця першої половини 2022 року.

Інвестиційний банк переглянув у бік підвищення свій прогноз, зроблений місяцем раніше, в зв'язку з глобальною енергетичною кризою. Швидке відновлення світової економіки - перш за все в Азії - після проходження піку захворюваності коронавірусом на світовому ринку утворився дефіцит енергоносіїв - нафти, природного газу і навіть енергетичного вугілля.

Місяць тому Bank of America очікував подорожчання Brent до $ 100 / барр. протягом найближчих шести місяців, але тільки в разі холодної зими. Холодна зима - подібно до тієї, яка була в минулому році - раніше була основним фундаментальним фактором, що сприяє підвищенню цін на енергоносії в світі.

Зараз експерти Bank of America вважають, що швидкі темпи відновлення світової економіки призвели до скорочення запасів нафти і нафтопродуктів в світі, що є фундаментальним фактором для зростання нафтових цін.

У вересні Bank of America вказував на підвищену волатильність на енергетичному ринку Європи через скорочення запасів нафти і нафтопродуктів, що стало ознакою прийдешнього подорожчання нафти.

Зараз експерти банку впевнені, що стабільно зростаючий попит на дизельне паливо, авіаційний гас і бензин, а також недостатні потужності НПЗ для випуску цих нафтопродуктів, приведуть до прискорення цін на нафту в наступному році.

Крім того, введені країнами ОПЕК + обмеження видобутку забезпечили відновлення балансу попиту і пропозиції на нафтовому ринку після обвального падіння цін на енергоносії в минулому році.

Більш того, ОПЕК + відмовляється значно збільшити видобуток і пропозицію нафти на світовому ринку, незважаючи на тиск, який чиниться адміністрацією США і урядами інших країн, Індії в тому числі.

Не тільки Bank of America, а й інші інвестиційні банки і нафтові компанії прогнозують подальше подорожчання нафти через зростання світового попиту до рівня, що існував до пандемії.

У Goldman Sachs вважають, що попит на нафту наближається до 100 млн бар. / добу. і подолає цей рівень через збільшення споживання енергоносіїв під час опалювального сезону і очікуваного зростання попиту на авіаційний гас в першій половині наступного року.

«За нашими оцінками, попит на нафту наближається до $ 100 / барр. - рівню, який був до пандемії коронавірусу. Крім того, зимовий сезон і зростаюче споживання авіаційного палива підвищать попит ще більше - до рекордного рівня вже на початку наступного року», - йдеться в огляді Goldman Sachs.

У нафтовій компанії BP вважають, що попит на нафту вже подолав рівень 100 млн бар. / добу. Попит на викопні види палива несподівано швидко зростає всупереч зусиллям західних країн на чолі з США, які прагнуть зменшити їх використання під приводом необхідності скоротити викиди парникових газів і не допустити глобального потепління.

«У наступному році попит на нафту буде вже вище рівня, який був до коронавірусу. ОПЕК + робить хорошу роботу, контролюючи баланс, тому ми позитивно дивимося на нафтові ціни», - впевнений фінансовий директор ВР Мюррей Окінклос. Завдяки подорожчанню нафти фінансові показники ВР значно покращилися в цьому році в порівнянні з величезними збитками, які понесла компанія в 2020 році.

Зростання споживання до 100 млн бар. / добу. - за розрахунками фахівців ВР - сталося, незважаючи на неповне відновлення після пандемії авіаційних перевезень. У британській компанії впевнені, що попит на авіаційне паливо стане «драйвером зростання нафтових цін» також, як зростання споживання дизельного палива і нафтохімічної продукції, яке спостерігалося останні в 2020-21 роках.

Однак поточна ситуація відрізняється від тієї, яка була раніше, коли попит становив 100 / барр. Американські сланцеві компаній тоді не могли значно збільшити видобуток, а резервні видобувні потужності країн ОПЕК були невеликі. Зараз ситуація інша: видобуток в США відстає від докоронавірусного рівня на 1,7 млн бар. / добу., а ОПЕК + відмовляється нарощувати видобуток прискореними темпами, щоб забезпечити зростаючий попит з боку споживачів нафти і ліквідувати дефіцит пропозиції, який зараз оцінюється приблизно в 2,5 млн бар. / добу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"