+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Світовий попит на нафту перевищив 100 млн б / д – BP.

Світовий попит на нафту перевищив 100 млн б / д – BP.

Поки світові лідери обговорюють боротьбу зі зміною клімату, світовий попит на нафту перевищив ключовий рівень в 100 млн б / д, який в останній раз спостерігався перед пандемією COVID-19. Про це передає worldoil з посиланням на дані BP Plc.

Споживання викопного палива відновлюється, незважаючи на зростаючі зусилля по скороченню викидів парникових газів. Це штовхає ціни на нафту до багаторічних максимумів і загрожує відновленню світової економіки через значні обмеження у постачанні енергії.

Така ситуація стала благом для галузевих нафтових компаній, які тільки що повідомили про значні прибутки. У той же час великі споживачі сировини закликали групу ОПЕК + «відкрити крани».

Зростання споживання до 100 млн б / д сталося незважаючи на те, що авіаперевезення ще не повністю оговталися від наслідків пандемії. Це підкреслює те, що попит на дизельне паливо і нафтохімію стимулював споживання нафти за останні два роки.

Минулого разу, коли споживання було таким же високим, американські сланцеві бурильники працювали на повну потужність, а Організація країн-експортерів нафти і її союзники тримали в резерві лише скромні виробничі потужності.

Сьогодні ситуація інша. Видобуток нафти в США приблизно на 1,7 млн ​​б / д нижче рівнів, що існували до COVID, оскільки сланцеві компанії зосереджені на збільшенні прибутку для інвесторів, а не на гонитві за зростанням виробництва. ОПЕК + відновлює поставки, які були припинені під час пандемії, але темпами, занадто повільними для великих споживачів енергії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"