+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США готують заходи проти ОПЕК + через дефіцит нафти.

США готують заходи проти ОПЕК + через дефіцит нафти.

США зібрали найсильнішу за кілька років коаліцію, щоб натиснути на ОПЕК + і змусити картель з 23 країн додатково збільшити видобуток нафти, повідомляє Bloomberg з посиланням кількох дипломатів і галузевих інсайдерів, які брали участь в контактах.

Найбільші споживачі нафти, включаючи Китай, Японію та Індію, за зачиненими дверима ведуть дипломатичну кампанію на тлі розгону енергетичної інфляції, через яку центробанкам доводиться відмовлятися від стимулів і політики нульових ставок.

Адміністрація Джо Байдена все більше стурбована зростанням цін на бензин, які досягли 7-річного максимуму, і вже кілька тижнів закликає ОПЕК + прокачувати більше нафти, кажуть джерела Bloomberg. Японія, четвертий за величиною споживач нафти в світі, зробила рідкісний крок, приєднавшись до цих закликів в кінці жовтня – вперше для Токіо з 2008 року. Індія, третій за величиною споживач, також запросила більше поставок. Китай, за словами дипломатів, мовчить на публіці, але настільки ж голосно говорить в приватному порядку.

Зараз кожен місяць країни ОПЕК + збільшують видобуток на 400 тисяч барелів на добу, поступово повертаючи її до норми після найбільшого в історії разового скорочення в минулому році.

Але цього мало. І США ведуть переговори з іншими країнами-споживачами енергії про те, як натиснути на ОПЕК +, щоб впоратися з поточною кризою поставок, повідомив Bloomberg високопоставлений американський чиновник журналістам в Римі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"