+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США продовжать чинити тиск на ОПЕК, щоб домогтися зниження цін на паливо.

США продовжать чинити тиск на ОПЕК, щоб домогтися зниження цін на паливо.

Сполучені Штати мають намір і далі чинити тиск на Організацію країн – експортерів нафти (ОПЕК) в прагненні домогтися зниження цін на паливо на світовому ринку. Про це повідомила у вівторок прес-секретар Білого дому Дженніфер Псакі на регулярному брифінгу.

Вона розповіла, що помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван піднімав питання зниження цін на паливо під час переговорів з представниками інших країн. «Звичайно, поставки, ОПЕК і надання додаткового тиску на ОПЕК – це те, що, безумовно, наша команда з національної безпеки буде продовжувати робити», – зазначила Дженніфер Псакі.

Прес-секретар підтвердила, що президент США Джо Байден під час майбутнього візиту до Європи «підкреслить стурбованість США проблемами в ланцюжку поставок, що відносяться до нафти».

«Це те, що, безумовно, він зробить на світовій арені. У президента Сполучених Штатів є повноваження займатися цим», – додала Дженніфер Псакі. Говорячи про американський ринок, вона вказала, що протягом останніх декількох місяців в країні «навіть при зростанні обсягів пропозиції все одно відбувається стрибок цін». Відповідні органи влади будуть з’ясувати причини цієї проблеми.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"