+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У США залишилося нафти на півтора місяця.

У США залишилося нафти на півтора місяця.

Запаси нафти в найбільшому сховищі США в Кушингу знизилися до критичного рівня. Аналітики інвестбанку JPMorgan попереджають, що резервуари можуть спорожніти протягом лічених тижнів.

За першу половину місяця запаси нафти в головному американському сховищі зменшилися більш ніж на 4 млн барелів, до 31,2 млн – найнижчого рівня з 2018 року, повідомив інвестбанк JPMorgan в своєму аналітичному огляді. Технологічний мінімум запасів в Кушингу становить близько 20 млн барелів, нагадують автори огляду, відповідно, «ми можемо бути всього в декількох тижнях від того, що поставки сирої нафти з Кушинга фактично припиняться». Легко підрахувати що при нинішніх темпах зниження – 2 млн барелів на тиждень – технологічний мінімум буде досягнутий через шість тижнів.

Ситуацію, що виникла з запасами чорного золота Bloomberg називає шокової, оскільки зовсім недавно всі нафтосховища в США були заповнені до межі, і трейдери були змушені зберігати її в танкерах, що стоять на якорі біля узбережжя. Однак після відновлення економічної активності в Азії ситуація різко змінилася: попит на легку американську нафту різко підскочив, оскільки вона виявилася найдешевшою. Південна Корея, наприклад, законтрактувала на листопад найбільші обсяги поставок американської нафти за всю історію. Істотні обсяги також закупили Індія і Тайвань, поставки їм повинні початися в перших числах листопада. В результаті запаси в Кушингу різко скоротилися.

Проте, аналітики впевнені, що вже до грудня американські нафтовики почнуть збільшувати видобуток.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"