+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта стабільна: трейдери чекають конкретики по переговорам з Іраном.

Нафта стабільна: трейдери чекають конкретики по переговорам з Іраном.

Ціни на нафту стабілізувалися після зниження напередодні. Ринок підтримується високим попитом на нафту і нафтопродукти в Сполучених Штатах, проте чутки про майбутні переговори з Іраном стримують зростання цін.

Вартість бареля січневої нафти Brent 26 жовтня на 9:20 за Києвом склала $ 85,28 (+ 0,13%). Барель грудневої нафти WTI торгувався по $ 83,73 (-0,04%).

У той час як перегрітий ринок електроенергії та вугілля в Китаї трохи охолов після втручання уряду, ціни на енергоносії в усьому світі залишаються високими на тлі наближення опалювального сезону в Північній півкулі.

Ринок буде уважно стежити за динамікою комерційних запасів нафти в США за підсумками минулого тижня. Згідно з опитуванням аналітиків Reuters, показник збільшиться на 1,7 млн ​​бар. При цьому знизяться запаси бензину і дистилятів.

Трейдери також очікують ясності щодо результатів переговорів між Іраном і західними державами після того, як Сполучені Штати заявили, що переговори знаходяться в «вирішальній фазі», і їх успіх може відкрити шлях для експорту іранської сирої нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"