+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податкова перевірить малоприбуткові АЗС.

Державна податкова служба (ДПС) виявила 594 АЗС, на яких виручка від продажу палива і отриманий дохід менше, ніж мінімальні витрати на утримання такого об’єкта торгівлі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДПС.

На думку представників служби, це може свідчити про значну частку тіньового обігу готівки на цих автозаправних станціях.

«Тому для зменшення їх кількості та виведення з незаконного обороту палива ДПС організовано контрольно-перевірочні заходи за такими АЗС», – йдеться в повідомленні.

Податківці відзначили, що тільки за 3 місяці (з червня по вересень 2021 р.) їм вдалося зменшити кількість малоприбуткових АЗС на 24%, а виручка від продажу палива суб’єктами господарювання цієї групи зросла вдвічі.

Крім того, до порушників застосовані штрафні санкції на суму понад 46 млн гривень.

«Одночасно зазначаємо, що декларування низької виручки від продажу палива на АЗС є одним з основних ризиків, які вказують на необхідність організації і проведення фактичних перевірок органами ДПС по таких об’єктах торгівлі», – підсумували в податкову службу.

Як було заявлено представниками ДФС на засіданні парламентського Комітету з питань фінансів, що пройшов 20 жовтня, до малоприбутковою відносяться ті станції, добовий оборот яких нижче 5 тис. грн. Тим часом, за розрахунками податківців, для беззбиткової діяльності станціям необхідно 179 тис. грн місячної виручки, або близько 6 тис. грн на добу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"