+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Виробники викопного палива ігнорують проблеми клімату – ООН.

Великі світові економіки мають намір до 2030 р подвоїти видобуток вугілля, нафти і газу в порівнянні з показниками, узгодженими в Паризькій угоді 2015 року про стримуванні глобального потепління. Про це заявила ООН з посиланням на результати дослідження планів основних країн-виробників викопного палива, передає Reuters.

У річному звіті Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP) аналізується різниця між запланованим урядами виробництвом викопного палива і рівнями виробництва, що відповідають установленим в Парижі температурним обмеженням.

Відповідно до Паризького пакту країни зобов’язалися досягти виконання довгострокових завдань щодо обмеження підвищення середньої температури до менш ніж на 2 ° C в порівнянні з доіндустріальним рівнем і спробувати обмежити їх на рівні менше 1,5 ° C.

У звіті було проаналізовано плани 15 основних виробників викопного палива. У документі говориться, що вони збираються зробити в цілому на 110% більше викопного палива в 2030 р ніж було б узгоджено за сценарієм «+ 1,5 ° C», і на 45% більше, ніж передбачено сценарієм «+ 2 ° C ». Розмір цього розриву практично не зменшився з часу доповіді UNEP за 2020 р..

У звіті ООН були проаналізовані плани наступних держав: Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Канада, Китай, Мексика, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати, Росія, Саудівська Аравія, США і Південна Африка.

У доповіді ООН мовиться, що незважаючи на зусилля по реалізації кліматичних цілей, більшість великих виробників нафти і газу планують нарощувати видобуток до 2030 р або пізніше. Крім того, ряд великих виробників вугілля мають намір продовжити або навіть збільшити його видобуток.

У проаналізованих планах передбачено збільшення виробництва викопного палива як мінімум до 2040 р.. До 2030 року це призведе до збільшення виробництва вугілля більш ніж на 240%, нафти – на 57% і газу – на 71% в порівнянні з планами щодо стримування темпів глобального потепління на 1,5 ° C.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"