+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Міненерго та НАУ обговорили заходи щодо нівелювання критичної ситуації на ринку палива.

Президент Нафтогазовій асоціації України (НАУ) Неля Привалова і заступник міністра енергетики Максим Немчінов обговорили проблемні питання технічних регламентів про вимоги до нафтопродуктів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАУ.

В результаті обговорення сторони дійшли висновку про необхідність оперативного внесення змін до зазначених пунктів техрегламенту, зокрема:

  • щодо дизельного палива – повернути до технічного регламенту показники «граничної температури фільтрації»;
  • щодо безбіоетанольного бензину Е0 – ввести порядок його маркування в документах про якість;
  • щодо зрідженого газу – передбачити можливість проведення оцінки відповідності скрапленого газу, який виробляється серійно.

Як відзначають в НАУ, дані заходи дозволять уникнути критичних ситуацій на паливному ринку і забезпечити споживачів паливом належної якості.

Раніше НАУ звернулася до прем’єр-міністра з проханням негайно виправити дві критичні помилки, допущені при внесенні змін до техрегламента для світлих нафтопродуктів.

У НАУ відзначають, що в техрегламенті видалений один з найважливіших показників дизельного палива, а саме «гранична температура фільтрування» для зимового і арктичного ДП.

«Без внесення змін до постанови №967 від 23 вересня 2020 року« Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України №927 від 1 серпня 2013 року »на паливному ринку може виникнути гострий дефіцит дизельного палива для споживачів усіх категорій», – заявляли в НАУ.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"