+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Пасивність видобувачів сланцевої нафти США зміцнює позиції ОПЕК.

Пасивність видобувачів сланцевої нафти США зміцнює позиції ОПЕК.

За даними BloombergNEF (BNEF), протягом наступних 18 місяців видобуток сланцевої нафти в США буде рости «помірними темпами» навіть в ситуації, коли світові ціни досягнуть багаторічних максимумів. Це залишить ОПЕК в сильній позиції, оскільки світ вимагає більше барелів, передає Worldoil.

Виробники сланцевої нафти використовують грошові потоки для виплати боргу і винагороди акціонерів, але не інвестують кошти в нове буріння, йдеться в звіті BNEF. У той же час попит на енергію в усьому світі зростає, і ф’ючерси на американську еталонну нафту WTI досягли на цьому тижні 7-річного максимуму. Це сталося після того, як ОПЕК і союзники картелю відмовилися нарощувати видобуток понад схваленої в липні квоти збільшення – 400 тис. бар. / добу кожен місяць.

Згідно з базовим сценарієм BNEF, до кінця наступного року видобуток нафти в США досягне 12,1 млн б / д (+440 тис. б / д). Це нижче, ніж передпандемічний рекордний рівень в 13 млн б / д, зафіксований в 2019 р.. При «бичачому» сценарії, коли ціни в середньому становлять $ 80 / барр з цього моменту і до кінця 2022 року видобуток зросте до 12,4 млн б / д, прогнозують в BNEF.

Єдиним драйвером зростання в наступному році буде Пермський басейн в Західному Техасі і Нью-Мексико, в той час як у всіх інших регіонах спостерігається стабілізація нафтовидобутку або її спад.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"