+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + буде дотримуватися узгодженої в липні політики нафтовидобутку.

ОПЕК + буде дотримуватися узгодженої в липні політики нафтовидобутку.

ОПЕК і союзники картелю, ймовірно, будуть дотримуватися в листопаді існуючих планів щодо збільшення видобутку на 400 тис.б / д. Про це інформує Reuters з посиланням на три джерела в ОПЕК +.

Відзначається, що учасники міністерського саміту групи оцінюють небезпеку від зростання кількості нових захворювань коронавірусом на тлі закликів споживачів до більш дешевої нафти.

Цього року еталонний сорт Brent подорожчав на 50%, підскочивши в вересні вище $ 80 / барр. і торгуючись поблизу $ 79 / барр. в понеділок. Цьому сприяли збої в постачаннях і стрибок попиту в міру відновлення світової економіки після пандемії.

Джерела повідомили минулого тижня, що виробники ОПЕК +, які домовилися на попередньому засіданні про рівні видобутку в жовтні, розглядають можливість ще більшого збільшення виробництва в листопаді. Але жоден з них не вказав нових обсягів і термінів.

Минулого тижня старший помічник президента США Джо Байден зустрівся в Саудівській Аравії з саудівським принцом Мохаммедом бін Салманом і обговорив з ним ряд питань. При цьому він заявив, що нафта «викликає занепокоєння». Індія, ще один великий споживач нафти, також наполягає на збільшенні поставок.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"