+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Нафтан» працює з оптимальним завантаженням і модернізується – заступник директора заводу.

ВАТ «Нафтан» (Новополоцький НПЗ) працює в оптимальному режимі й планує у листопаді розпочати промислову експлуатацію установки сповільненого коксування (УСК). Про це під час міжнародної галузевої конференції «Ринок нафтопродуктів і газу Республіки Білорусь: виробництво, трейдинг, роздріб» повідомив заступник генерального директора підприємства Гліб Макаревич, передає enkorr.

«На цю мить ми працюємо з оптимальним, найбільш економічно ефективним завантаженням. Виробляємо всю продукцію в плановому режимі й розміщуємо її на традиційних і нових для нас ринках», – заявив Гліб Макаревич, не уточнивши конкретні обсяги переробки і виробництва.

За його словами, завод продовжує розвиватися, зокрема вже повністю побудовано установку сповільненого коксування.

«Уже закінчилися будівельні й монтажні роботи, ми перейшли до пускових операцій і буквально сьогодні повинні отримати перший кокс… Точніше не так, ми технічно вже отримали перший кокс, він у колоні, й отримали додаткове дизельне пальне з гудрону», – зазначив Макаревич, додавши, що товарна продукція з’явиться лише в листопаді.

Після виходу на проектну потужність установки сповільненого коксування у Новополоцького НПЗ з’явиться додатково 700 тис. т дизельного пального і 200 тис. т автомобільних бензинів на рік, сказав топ-менеджер підприємства.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"