+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Найбільший незалежний трейдер спрогнозував подорожчання нафти до $ 80.

Найбільший незалежний трейдер спрогнозував подорожчання нафти до $ 80.

На думку глави Vitol, це буде пов’язано зі зростанням попиту на нафтовому ринку, який, в свою чергу, буде спостерігатися через дорожнечу газу і його дефіцит в європейських сховищах.

Світові ціни на нафту можуть перевищити $ 80 за барель, в тому числі на тлі подорожчання газу, вважає глава найбільшого незалежного нафтотрейдера Vitol Group Рассел Харді, пише Bloomberg.

Він вважає, що попит на нафту цієї зими зросте на 500 тис. барелів на день. Це може підштовхнути країни, що входять в OPEC +, збільшити пропозицію на ринку, відзначає Харді.

Глава Vitol припустив, що європейські сховища газу до жовтня виявляться заповненими на 78% від нормального рівня, при тому, що в зимові місяці попит на газ збільшується. «Всі люди стурбовані зниженням запасів. Взимку попит на газ набагато вище, ніж влітку», – зазначив експерт.

Зниження обсягу газу, що міститься в сховищах, збіглося зі зростанням попиту з боку Пакистану, Бангладеш, Індії та Китаю, які прагнуть використовувати більш «чисте» паливо. Це означає, на думку Харді, що газ залишиться дорогим. Покупці ж, в свою чергу, будуть намагатися купувати для енергетичного сектора або промислових потреб альтернативні види палива, наприклад зріджений нафтовий газ, вважає глава Vitol. За його словами, якщо вартість тонни газу зараз становить $ 1,2 тис., то зрідженого нафтового газу – близько $ 750.

Харді також зазначає, що зараз попит на нафту все ще на 4 млн барелів на день нижче рівня допандемійного 2019 року, в основному через скорочення авіаперевезень. Однак цей розрив буде скорочуватися і до середини 2022 року попит повернеться на рівень 2019 року, а ближче до 2030 року вийде на пік, впевнений Харді.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"