+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«БРСМ» і далі маніпулює з касовими чеками на АЗС.

«БРСМ» і далі маніпулює з касовими чеками на АЗС.

Мережа автозаправних станцій «БРСМ-Нафта» продовжує видавати касові чеки, які не відповідають вимогам законодавства. Це – ознака махінацій з готівкою задля зниження оподаткування, вважають у Консалтинговій групі «А-95», яка провела контрольну закупівлю пального в мережі «БРСМ-Нафта».

Контрольну закупівлю пального було проведено за готівку в другій декаді вересня на станціях «БРСМ» у Дніпропетровській, Львівській і Закарпатській областях, а також в Києві й Київській області.

Чеки, видані на АЗС у с. Шегіни на Львівщині, на вул. Маяковського в Києві й у с. Віта Поштова на Київщині відповідали чинним вимогам до фіскальних документів на придбання нафтопродуктів згідно з положенням «Про форму та зміст розрахункових документів», затвердженим наказом №13 Міністерства фінансів України від 21 червня 2016 року.

«Якщо ще навесні чеки без позначення форми оплати зустрічалися повсюдно, то зараз вони зникли зі столичного регіону, де часто при оплаті готівкою одна станція видавала чеки двох різних зразків. Якщо раніше чеки невстановленого зразка містили позначку «Відомість К», потім «Післяплата К» або «Передплата К», то зараз просто «К», яку ледь помітно внизу чека», – розповів директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн. За його словами, це свідчить про вплив громадського контролю на роботу несумлінних платників податків.

«БРСМ» так і не змогла пояснити, чому видає два різних чеки при оплаті готівкою. Замість цього компанія запустила програму онлайн-перевірки чеків на сайті Державної податкової служби, що нібито має свідчити про сплату податків з трансакції. Та наявність чека у цій базі є необхідним, але недостатнім підтвердженням сплати ПДВ, тому що не дає відповіді на питання: кому було продано товар – фізичній чи юридичній особі?» – каже Сергій Куюн. Він пояснює, що в другому випадку зобов’язання з ПДВ переходять на юрособу, якою за даної схеми з фіктивним чеком є ​​фіктивні споживачі, що використовують дані операції з пальним для зменшення оподаткування.

В «А-95» заявили, що за підсумками вересневої перевірки звернуться до Державної податкової служби з проханням дати оцінку даним фіскальним документам, що видаються на АЗС «БРСМ-Нафта».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"