+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Дефіцит газу в Європі показав необхідність збільшення інвестицій в викопне паливо – генсек ОПЕК.

Дефіцит газу в Європі показав необхідність збільшення інвестицій в викопне паливо – генсек ОПЕК.

На цьому тижні найбільші світові газові трейдери і виробники зустрічаються в Дубаї на конференції Gastech – перший великий очний заход для галузі з початку пандемії коронавірусу, передає worldoil.

Конференція, яка буде проведена з 21 по 23 вересня, пройде в той момент, коли Європа стикається з газовою кризою, коли ціни підскакують до рекордних рівнів, а експерти попереджають, що з настанням зими деякі країни можуть зіткнутися з відключенням електроенергії.

Генеральний секретар ОПЕК Мохаммад Баркіндо сказав, що нестача газу в Європі наголосила на необхідності додаткових інвестицій в викопне паливо. За його словами, уряди повинні розуміти, що перехід на більш чисті форми енергії не може відбуватися дуже швидко.

«Емоції обігнали галузеві факти, – сказав він на панелі з міністрами енергетики Катару і ОАЕ. – Як нам змінити ситуацію, якщо ми втрачаємо контроль над нею? Громадянське суспільство і кліматичні активісти захопили інформаційний простір. Акціонери-активісти зажадали від галузі мало не викуп».

Міністри енергетики Катару, найбільшого в світі експортера СПГ, і ОАЕ підтримали настрій генсека ОПЕК.

«Існує ейфорія навколо енергетичного переходу, який змушує компанії не вкладати кошти в розвиток нафтогазової галузі, – сказав Саад Аль-Каабі з Катару. – Але люди не повинні забувати, що нові інвестиції потрібні тільки для того, щоб підтримувати стабільний обсяг виробництва. Тепер вони усвідомили, що є дефіцит пропозиції, але ж ми ще навіть не вступили в зимовий сезон».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"