+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Електромобілізація може привести до падіння нафтопереробних потужностей на 50%.

Електромобілізація може привести до падіння нафтопереробних потужностей на 50%.

Глобальний тренд на електрифікацію автотранспорту з метою скорочення викидів вуглецю може призвести до зниження попиту на світові нафтопереробні потужності вдвічі до 2050 р. Про це передає Investing.com з посиланням на прогноз консалтингового агентства Rystad Energy.

Електромобілі скоротять світове споживання бензину і дизельного палива, але попит на інші продукти нафтопереробки в авіаційному, морському і нафтохімічному секторах може залишатися високим через урбанізацію, додав Мукеш.

Наприклад, коксователі, що модернізують установки, що використовуються для виробництва бензину та дизельного палива, повинні будуть налаштувати своє виробництво так, щоб виробляти більше нафтового коксу для графіту в батареях, сказав він. Ще однією перспективною тенденцією є переробка сирої нафти безпосередньо в нафтохімію, зазначив аналітик Rystad Energy.

Однак в короткостроковій перспективі світовий попит на нафту може вирости. Консалтингова компанія очікує, що відкладений попит на нафту через пандемію COVID-19 зросте в другій половині 2021 року в переробці до 80,1 млн бар. / добу, оскільки нафтопереробники максимально збільшують виробництво бензину.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"