+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Одесскій припортовий завод припиняє роботу.

Одеський припортовий завод (ОПЗ) знову зупиняється. Про це повідомив перший заступник директора підприємства Микола Щурик в Facebook в ніч на неділю, передає «Інтерфакс-Україна».

«Факт, що «вікно можливостей» для стабілізації заводу закрилося. Кожна нова влада робить однакові помилки, намагаючись «видавити» з заводу все, що можна», – написав він.

Щурик стверджує, що існуючий технічний стан заводу найгірший за останні роки. «Але сподіваюся, що тепер, коли немає з чого гріти руки, які нічого не брали, є шанс провести приватизацію», – зазначив перший заступник директора ОПЗ.

ПАТ «Одеський припортовий завод» випускає хімічну продукцію, а також займається перевалкою хімпродукції на морський транспорт.

Підприємство простоювало з кінця квітня 2018 року. Його робота була зупинена через порушення давальцем ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія» договору з «Укртрансгазом». У серпні 2019 року завод відновив роботу за давальницькою схемою, відібравши на конкурсі ТОВ «Агро Газ Трейдинг» і запустивши один агрегат аміаку і два агрегати карбаміду. Цей договір кілька разів продовжувався, а спроби змінити давальця через відкритий конкурс були безрезультатні, незважаючи на заяви ФДМ і зміну керівництва.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"