+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту пробили новий психологічний рівень.

Ціни на нафту пробили новий психологічний рівень.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів, посиливши значне зростання напередодні. Драйвером зростання залишаються дані про падіння комерційних запасів нафти в США, яке виявилося більш значним, ніж очікування галузевих експертів.

Вартість бареля листопадової нафти Brent 16 вересня на 9:45 за Києвом склала $ 75,57 (+ 0,15%). Барель жовтневої нафти WTI торгувався по $ 72,67 (+ 0,08%). В ході попередніх торгів обидва еталонних контракту подорожчали приблизно на 3%.

За підсумками минулого тижня запаси сирої нафти і палива в США різко скоротилися на тлі зупинки багатьох нафтопереробних підприємств в американській частині Мексиканської затоки через ураган «Іда». Запаси сирої нафти впали на 6,4 млн бар. при прогнозному зниженні на 3,5 млн бар.

Шторм викликав глобальне скорочення пропозиції вперше за п’ять місяців, але ринок почне наближатися до балансу в жовтні, оскільки Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) і її союзники, група під назвою ОПЕК +, мають плани щодо збільшення пропозиції.

Працюючі в американській частині Мексиканської затоки енергетичні компанії змогли швидко відновити трубопроводи та електроживлення після урагану «Ніколас», що пройшов через Техас. Це дозволило їм подвоїти зусилля щодо усунення більш значних пошкоджень, нанесених ураганом «Іда».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"