+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Простої на «Укрзалізниці» призвели до зростання цін на ДП.

Простої на «Укрзалізниці» призвели до зростання цін на ДП.

Помітні затримки залізничних цистерн на вузлових станціях «Укрзалізниці» спровокували локальні дефіцити ДП і вже привели зростання цін. Про це повідомляють трейдери, які очікують імпортний ресурс.

За словами операторів ринку, проблема виникла, зокрема, через зволікання з поверненням порожніх цистерн на територію країн-виробників.

Крім того, через брак маневрових тепловозів на вузлових станціях велике скупчення як повних, так і порожніх цистерн. «Сьогодні велика затоварка спостерігається в Коростені, а з минулого тижня залишається проблема на сході, де тривають перебої з поставками лукойлівського ресурсу, через неповернення порожніх вагонів УЗ назад на Волгоградський НПЗ», – додає ще один трейдер.

Трейдери відзначають, що терміни доставки по всіх дорогах УЗ критично збільшилися. «У нормальному режимі вагони з Коростеня на нафтобазу в Київській області доставлялися за 4 дні, сьогодні деякі партії йдуть до 30 днів. На нафтобазу в Хмельницькій області з Коростеня вагони приходили за 10 днів, зараз же цей шлях займає від 20-30 днів», – каже великий оптовик.

Також, за словами операторів, має місце проблема безпосередньо на станціях розташування нафтобаз. «Доставлене на станцію паливо залізниця не може тиждень направити на під’їзні шляхи до нафтобаз. Відповідно з’являється проблема в поверненні порожняка постачальнику палива», – зазначають оператори.

Трейдери відзначають, що головною причиною сформованої напруги є активізація перевезень зерна аграріями та щебеню в рамках програми дорожнього будівництва, які перебувають в пріоритеті УЗ.

Ще однією з причин кризи на залізниці трейдери називають кадрову неукомлектованность. «Це банальний брак персоналу – когось скоротили, хтось звільнився через низькі зарплати, і виходить довезти нам паливо нікому», – кажуть гравці ринку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"