+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

МЕА закликало групу ОПЕК + збільшити видобуток нафти.

МЕА закликало групу ОПЕК + збільшити видобуток нафти.

Країнам ОПЕК + необхідно збільшити пропозицію в жовтні, щоб відновити баланс на нафтовому ринку, порушений через перебої видобутку в США. Про це йдеться в щомісячному звіті Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), передає Reuters.

Відзначається, що навіть у разі збільшення виробництва нафти учасниками групи ОПЕК + запаси нафти, що скоротилися через форс-мажор в США можуть збільшитися до достатнього рівня тільки до початку майбутнього року. За оцінками МЕА, втрати ринку через ураган «Іда» складуть близько 30 млн б / д.

На даний момент ОПЕК + нарощує видобуток на 400 тис. б / д (умови діють до жовтня включно). Зустріч учасників альянсу, на якій буде прийнято рішення по листопаду, намічена на 4 жовтня.

Паралельно МЕА знизило прогноз по світовому попиту на нафту в 2021 році до 5,2 млн б / д (раніше – 5,3 млн б / д). Прогноз по 2022 р поки залишається без змін – збільшення попиту на 3,2 млн б / д.

Перегляд оцінки в бік зниження пояснюється падінням споживання нафти в світі в III кварталі через погіршення епідеміологічної ситуації в Азії. Через поширення захворюваності новим штамом коронавірусу багато країн були змушені ввести чергові обмеження на пересування. У той же час в МЕА вважають, що намітилися ознаки стабілізації, і в жовтні може відбутися різке зростання попиту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"