+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає, оскільки зростає занепокоєння з приводу пропозиції в США.

Нафта дорожчає, оскільки зростає занепокоєння з приводу пропозиції в США.

У понеділок ціни на нафту виросли другу сесію поспіль. Ринок підтримали побоювання з приводу нафтовидобутку в США після збитку, нанесеного ураганом «Іда», а також очікування більш високого попиту.

Вартість бареля листопадової нафти Brent 13 вересня на 9:15 за Києвом склала $ 73,38 (+ 0,63%). Барель жовтневої нафти WTI торгувався по $ 70,23 (+ 0,73%). На початку торгової сесії обидва еталони зросли до максимуму з 3 вересня.

Нафтопереробники США відновлюються від наслідків «Іди» швидше, ніж видобуток нафти. Більшість з дев’яти нафтопереробних заводів Луїзіани, які постраждали від урагану, були перезапущені або перебували в процесі перезапуску в п’ятницю.

Однак, за словами постачальника енергопослуг Baker Hughes, кількість експлуатованих бурових установок в США за останній тиждень зросла, що вказує на те, що в найближчі тижні нафтовидобуток може вирости.

Крім наслідків урагану «Іда», увага ринку на цьому тижні буде зосереджена на можливий перегляд прогнозного попиту на нафту з боку Організації нафтовидобувних країн (ОПЕК) і Міжнародного енергетичного агентства (МЕА). Це може статися на тлі зростання кількості випадків коронавірусу. У понеділок ОПЕК, ймовірно, перегляне свій прогноз на 2022 року в бік зниження, повідомили два анонімні джерела, знайомі з ситуацією.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"