+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ДБР викрило схему контрабанди російського палива.

ДБР викрило схему контрабанди російського палива.

Державне бюро розслідувань повідомило про викриття схеми контрабанди російського палива через порти Одеської області. Про це повідомляє прес-служба бюро.

За даними слідства, організатори схеми використовували вантажні кораблі під українським прапором, здійснювали комерційні рейси в іноземні порти. Екіпажі нібито відключали системи автоматичної ідентифікації суден на маршруті в Румунію, Туреччину і Болгарію.

«З відключеними системами кораблі в попередньо визначеної акваторії брали нафтопродукти з російських танкерів. Завантажені судна поверталися на затверджений маршрут і знову з’являлися на радарах », – йдеться в повідомленні.

Далі, за даними ГБР, після прибуття в румунські, турецькі та болгарські порти судна поверталися в Україну. Для розмитнення палива організатори нібито підробляли документи, де вказували іншу країну походження продукції. У бюро відзначають, що під час офіційної закупівлі палива в РФ до імпортера застосовуються додаткові заходи контролю.

Контрабанду завозили через Одеську митницю. Згідно з даними слідства, з початку року на цих судах в Україні ввезли легально 27 тисяч тонн нафтопродуктів – це третина від реально імпортованого палива.

Правоохоронці встановили, що схема контрабанди проходить за сприяння посадових осіб Одеської та Енергетичної митниць і Південного регіонального управління Держприкордонслужби.

Зараз слідчі виявили порушення в діяльності митних складів на терміналах, де зберігалося паливо. Призначили службові перевірки, йде розслідування.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"