+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У Харківській області будують новий приватний НПЗ – Ukrainian Petroleum.

Про будівництво і модернізацію нового нафтохімічного комплексу в інтерв’ю виданню «Енергобізнес» повідомив президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін.

За його словами, Ukrainian Petroleum буде використовувати технології каталітичного риформінгу, продуктом якого будуть високооктанові бензини, ароматичні вуглеводні і технічний водень.

«Крім цього, будемо використовувати гідроочищення, як бензину, так і дизельної фракції. Це технологія, в результаті якої під впливом водню при високому тиску і температурі знижується вміст сірчистих і азотистих сполук в нафтопродуктах», – розповів він.

Контракти на поставку обладнання укладені з ліцензованими світовими компаніями. «Наше завдання – у першому кварталі 2022 роки вийти на виробництво продукції бензолу хімічного 99,9%, н-гексан харчового, бензину стандарту Євро-5, дизель Євро-5 і мазуту марки М-100», – повідомив Костянтин Валеулін.

За інформацією видання «Нафторинок», мова йде про модернізацію заводу в м. Мерефа. В даний момент Ukrainian Petroleum вийшов на фінішну пряму – будівництво завершується. Зараз активно працюють технологічний і монтажні відділи.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"