+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК проведе 6 вересня відео конференцію з питань клімату та енергетики.

ОПЕК проведе 6 вересня відео конференцію з питань клімату та енергетики.

Секретаріат ОПЕК запланував проведення круглого столу на рівні міністрів з питань енергетики, клімату та сталого розвитку на 6 вересня 2021 року в режимі відео конференції. Про це йдеться в повідомленні ОПЕК.

«ОПЕК була рішучим прихильником міжнародного співробітництва для вирішення глобальних проблем протягом понад шість десятиліть. Ця глибоко вкорінена традиція є виразом нашої віри в багатосторонню систему як в незамінний форум для вирішення глобальних проблем», – сказав генеральний секретар ОПЕК Мухаммед Баркіндо.

Він також додав, що «хартія співпраці є унікальною основою для вирішення більш довгострокових проблем нашої галузі і вносить свій внесок в глобальну дискусію про зміну клімату», йдеться в повідомленні.

В рамках наради учасники обговорять питання, пов’язані з технологією вловлювання, використання і зберігання вуглецю (CCUS), «Саудівської зеленої ініціативи» і «Зеленої ініціативи Близького Сходу», представленої Саудівською Аравією, а також останні події і критичні питання , пов’язані з Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату COP26.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"