+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта стабільна: ринок чекає звіт про зайнятість в США.

Нафта стабільна: ринок чекає звіт про зайнятість в США.

У п’ятницю ціни на нафту в Азії зупинили сильне зростання, показане в ході попередньої сесії на тлі ослаблення долара і падіння запасів сирої нафти в США. Учасники ринку очікують щомісячний звіт про динаміку робочих місць в США. Передбачається, що він буде позитивним.

Вартість бареля листопадової нафти Brent 3 вересня на 9:25 становила $ 72,97 (-0,08%). Барель жовтневої нафти WTI торгувався по $ 69,80 (-0,27%). В ході попередніх торгів обидва еталонних нафтових контракта подорожчали на 2%, в результаті чого з початку тижня ціна на нафту WTI виросла на 1,6%, а ціна на нафту марки Brent – на 0,5%.

Деякі аналітики бачать можливості для подальшого зростання цін на нафту на тлі скорочення поставок сировини і ознак відновлення попиту на паливо.

Зростанню еталонних ф’ючерсів на цьому тижні також сприяло ослаблення долара США, яке здешевлює нафту для власників інших валют, і наслідки урагану «Іда».

В американській частині Мексиканської затоки і раніше припинено видобуток близько 1,7 млн ​​бар. сирої нафти на добу (б / д). При цьому пошкодження вертодромів і паливних складів уповільнює процес повернення екіпажів на морські платформи, повідомили джерела Reuters.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"