+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укртранснафта» домовилася з SNEL про постачання дизпального палива «трубою».

«Укртранснафта» домовилася з SNEL про постачання дизпального палива «трубою».

АТ «Укртранснафта» в серпні підписало контракт із новим оператором постачань нафтопродуктів «Роснафти» в Україну – компанією SNEL Energy Ltd – на надання послуг із транспортування дизпального нафтопродуктопроводом «Самара-Західний напрямок». Про це повідомляє enkorr з посиланням на власне джерело.

За його словами, згідно з умовами контракту, компанія вже має розпочати постачання дизельного пального, та через брак зон тимчасового митного контролю й дозволів на відкриття і експлуатацію митних складів для зберігання нафтопродуктів на території ЛВДС «Новоград-Волинський» і ЛВДС «5С» вона цього зробити не може.

При цьому співрозмовник зазначив, що решту документів, необхідних для здійснення транспортування нафтопродуктів трубопроводом, компанія має.

«Порушення умов контракту з SNEL Energy Ltd через затримку оформлення Державною митною службою відповідних дозвільних документів веде до негативних наслідків, зокрема у вигляді збитків за утримання арештованого майна «ПрикарпатЗахідтрансу», – зазначив співрозмовник enkorr.

Він також додав, що підприємство вчергове звернулося до Мінфіну, до Державної митної служби, до Енергетичної митниці й до РНБО з проханням вплинути на ситуацію, що склалася.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"