+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У США протестують дорогу, що заряджає електромобілі на ходу.

Університет Пердью і Департамент транспорту штату Індіана (США) спільно з німецьким стартапом Magment працюють над створенням бетонної магістралі, яка зможе заряджати електромобілі за допомогою бездротової мережі. Про це передає finance.ua з посиланням на globalconstructionreview.

Дорога, що проходить по території кампусу Університету Пердью в західному Лафайетті, буде частково покрита так званим намагніченим бетоном. Ділянка довжиною 400 м, по якому їздитимуть електровантажівки, протестують інженери. Вони впевнені, що такого невеликого відрізка вистачить, щоб зрозуміти, чи зможе матеріал нового типу підживлювати акумулятори ємністю до 200 кВт * год.

Якщо випробування пройдуть успішно, дослідники планують надалі електрифікувати ділянку великої автомагістралі Індіани. Однак де саме вона буде перебувати, не повідомляється.

Намагнічений бетон створений на основі фериту. Він простий і відносно дешевий у виготовленні. Представники Magment заявляють, що прокласти дорожнє полотно з такого бетону – не дорожче, ніж зі звичайного асфальту.

«У міру того, як електромобілі все ширше використовуються, попит на надійну і зручну інфраструктуру зарядки продовжує зростати, і потреба в інноваціях очевидна», – прокоментував Джо Макгіннесс з Департаменту транспорту штату.

«Транспортна автомобільна галузь сильно змінюється. Завдяки цій інновації ми хочемо скоротити викиди СО2 та інших отруйних речовин, які забруднюють не тільки повітря, а й грунт, і воду поблизу доріг», – додала Надя Гкріца, професор Університету Пердью.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"