+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Нафтогаз» вивчає питання будівництва резервуарного парку для стратегічних запасів нафти на МНТ «Південний» – Юрій Вітренко.

НАК «Нафтогаз України» вивчає питання будівництва резервуарного парку для зберігання стратегічних запасів нафти і нафтопродуктів на майданчику Морського нафтового терміналу (МНТ) «Південний» (Одеська область). Про це повідомив голова правління компанії Юрій Вітренко під час візиту на об’єкт в четвер.

«Термінал, на якому ми зараз знаходимося, є критично важливим елементом нафтотранспортної системи України з величезним потенціалом для розвитку. Ми збираємося його розвивати, щоб збільшити надійність забезпечення України нафтою – це надзвичайно важливий майданчик для створення стратегічного запасу нафти. Такий запас необхідний і відповідно до європейських правил, і з огляду на те, що ми фактично знаходимося в стані війни з Росією, а стратегічним запасом нафти і нафтопродуктів до сих пір не маємо», – сказав він.

Юрій Вітренко додав, що на першому етапі мова йде про будівництво на майданчику МНТ «Південний» резервуара для стратегічних запасів ємністю близько 120 тис. т. Всього перша стадія проекту може включати спорудження до 4 резервуарів.

Голова правління Нафтогазу підкреслив, що необхідність створення стратегічного запасу нафти знаходить розуміння і підтримку на найвищому державному рівні. «Розуміння є на рівні Президента, на рівні прем’єр-міністра. Це дуже важлива ініціатива для всієї України», – підсумував він.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"