+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає, але за тиждень може впасти на 5%.

Нафта дорожчає, але за тиждень може впасти на 5%.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів, відскочивши від 3-місячних мінімумів. Проте, нафтові ф’ючерси рухаються в сторону 5-процентного падіння, обумовленого новими обмеженнями в країнах, які зіштовхнулися з різким збільшенням кількості нових випадків Covid-19 Delta і зміцненням долара.

Вартість бареля жовтневої нафти Brent 20 серпня на 10:30 за Києвом склала $ 66,60 (+ 0,23%). Барель жовтневої нафти WTI торгується по $ 63,74 (+ 0,38%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 66,45 і $ 63,50 відповідно.

«Поширення штамму «Дельта» в Азії, ймовірно, знизить попит на сиру нафту і може затьмарити перспективи цін на нафту, – сказала стратег DailyFX Маргарет Янг, додавши, що зростаючі побоювання з приводу зростання світової економіки чинять тиск на ринок нафти.

Японія розширила дію своєї надзвичайної ізоляції, і кількість підтверджених випадків захворювання зростає в таких країнах, як Південна Корея, Малайзія, Філіппіни, В’єтнам і Таїланд, промисловість яких потребує нафти, на яку також вплине варіант Delta».

Китай ввів нові обмеження зі своєю політикою «нульової терпимості» до коронавірусу, що вплинуло на судноплавство і глобальні ланцюжки поставок, а Сполучені Штати і Китай ввели обмеження на пропускну здатність польотів за принципом «око за око».

Тим часом спалахи «Дельти» в Австралії і Новій Зеландії стали причиною строгих обмежень.

Наближення кінця сезону пікового попиту на бензин в США і кінець літніх канікул в Європі і США також посприяють зниженню попиту на нафту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"